Hala namiotowa – dlaczego przedsiębiorstwo powinno ją posiadać?

Hala namiotowa – dlaczego przedsiębiorstwo powinno ją posiadać?

hala-namiotowa

Hale namiotowe posiadają niezliczoną ilość zastosowań. Obiekty mogą służyć do przedsiębiorstw produkcyjnych, magazynowych, handlowych, spedycyjnych, a nawet rolnych. Namioty magazynowe są w stanie składować wszelkie dobra przez cały rok. Jest to możliwe dzięki pokryciu dachowemu, które zazwyczaj jest wykonane z plandeki PCV. Swoim wyglądem i zachowaniem przypominają poduszkę powietrzną, a jedną z ich właściwości jest zabezpieczenie konstrukcji stalowej przed chłodem.

Kupno, czy wynajem?

Decydując się na realizacje inwestycji, jaką jest hala namiotowa, warto się zastanowić, który producent hal namiotowych będzie odpowiedni. Elastyczną i indywidualną ofertę posiada konińska firma Fame-Hall.
Świadczy swoje usługi w branży od ponad 20 lat stawiając setki tysięcy m2 konstrukcji stalowych. Oferuje ona swoim klientom m.in. sprzedaż oraz wynajem swoich produktów. Po otrzymaniu wszelkich wytycznych od klienta firma osobiście produkuje, dowozi oraz montuje konstrukcję gotową do pracy w każdych warunkach, a ich solidna budową zapewni wieloletnią żywotność i odporność na czynniki zewnętrzne. Jest to inwestycja na lata, która z pewnością kilkukrotnie się zwróci.
W przypadku potrzeby posiadania obiektu magazynowego na krótszy czas, Best Hall proponuje również hale namiotowe do wynajęcia. Najlepszym przykładem skorzystania z takiej oferty jest składowanie wakacyjnych zbiorów warzyw i owoców. Obiekt jest tani w utrzymaniu, a montaż i demontaż nie trwa długo (najczęściej do 24h)

Pozwolenie na halę namiotową

Jest to istotny temat, którego nie można pomijać. Na samym początku należy określić, czy będzie to obiekt sezonowy, czy całoroczny. Do 120 dni użytkowania hali nie potrzeba zezwolenia, wystarczy zgłosić fakt montażu hali namiotowej odpowiednim władzom. Po tym okresie obowiązkiem jest demontaż hali lub przeniesienie w inne miejsce.
W przypadku składowania całorocznego potrzebna jest wcześniejsza zgoda na budowę konstrukcji oraz zgłoszenie chęci postawienia takowego obiektu. Pozwolenie na budowę otrzymuje się do 65 dni od daty złożenia dokumentów + 14 dni na uprawomocnienie decyzji.

Dodatkowe środki finansowe

Finansowanie środków trwałych to idealne rozwiązanie, aby pozyskać fundusze na rozwój przedsiębiorstwa. Jeżeli chcesz zrealizować projekt, ale zabraknie Ci gotówki, to firma Best Hall znajdzie najlepszą ofertę i pomoże Ci pozyskać:
– Leasing operacyjny i finansowy,
– Leasing konsumencki
– Leasing zwrotny,
– Pożyczkę leasingową.
Jeżeli interesuje Cię zakup hali namiotowej, to dodatkowe środki trwałe Ci w tym pomogą!

Jeżeli chcesz poznać szczegóły na temat firmy i jej oferty, to zapraszamy na stronę https://fame-hall.eu/hale-namiotowe/.